Sufity napinane

Nowoczesne i modne rozwiązania w urządzaniu wnętrz stanowią SUFITY NAPINANE. Są one materiałem funkcjonalnym, nadają wnętrzu niepowtarzalny styl i charakter, dzięki niemu przestrzeń zyskuje nowy wymiar, gdyż za jego pomocą jest możliwość powiększania i pomniejszania wysokości pomieszczenia.

Sufity napinane to swego rodzaju odmiana sufitu podwieszanego. Zapewniają idealnie równą powierzchnię, nie wymagają malowania, doskonale maskują wszelkie nierówności, pęknięcia oraz instalacje. Są ognioodporne, bardzo mocne, nie pekają,nie trzeba ich naprawiać ani malować, chronią przed zalaniem pomieszczenia wodą z górnych pięter oraz stanowią ochronę przeciwwilgociową. Jest antyelektrostatyczny, co oznacza, że nie przyciąga kurzu i innych zanieczyszczeń.

Za pomocą sufitu napinanego można uzyskać dowolny kształt i kolor nowego sufitu. Można tworzyć konstrukcje wielopoziomowe, płaskie z wykorzystaniem łuków, owali i innych figur geometrycznych. Można montować je we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. Montaż sufitu trwa zaledwie kilka godzin bez kurzu i potrzeby wynoszenia mebli. Nie starzeją się i służą bardzo długo. Cały czas wygląda jak nowy.

Realizacje